Telefon 444 7 457
AdresTOSB İhtisas OSB 1.Cad. 8/3 C Blok No:12 Çayırova - Gebze KOCAELİ

TOPLAM ENERJİ MERKEZİ

Mühendislik ile sanatın, endüstri ile doğanın, fabrika ile çevrenin, teknoloji ile hayatın entegrasyonunu sağlamak için 1998 yılında yolculuğumuza başladık. Hareketi anlamak, geliştirmek, yönlendirmek, hareketin doğasından ilham alarak hareketi kontrol altına almaya çalışmak kuruluş amacımız oldu. Firmamızın mühendislik altyapısı ile uyumlu, kendi alanında uzmanlaşmış partner firmalara çatı firma olarak, büyük projelerde uzmanlıkları birleştiriyoruz. Farklı hareket ve kontrol teknolojileri üzerinde uzmanlaşıp örnek alınacak multidisipliner mühendislik çözümleri ile dünyada endüstriyel hareketin kontrol teknolojileri merkezi olma hedefiyle üretmeye devam ediyoruz.

HKTM GRUP

Hareketi anlamak, geliştirmek, yönlendirmek, doğadaki hareketin özünden ilham alarak endüstriyel hareketi “iyi mühendislik” çözümleriyle kontrol altına almaya çalışmak HKTM’nin yol haritasının motor gücüdür.

HKTM, farklı hareket ve kontrol teknolojileri alanında multidisipliner mühendislik çözümleri ile dünyada da endüstriyel hareketin kontrol teknolojileri merkezi olma hedefindedir. HKTM bu hedefi doğrultusunda, kurduğu ya da bünyesinde kattığı alanında uzmanlaşmış firmaların yetenek ve güçlerini birleştirerek büyük projeleri gerçekleştirmektedir.